Товариство з обмеженою відповідальністю

«ЕМЗ-МОНТАЖ»

ТОВ «ЕМЗ-Монтаж» лого
36014, м. Полтава, пл. Павленківська, 26
Тел./факс: +38 (0532) 61-11-31
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Монтаж технологічного обладнання
для підприємств агропромислового комплексу

Монтаж технологічного обладнання для підприємств агропромислового комплексу


ТОВ «ЕМЗ-МОНТАЖ» пропонує послуги з будівництва великих агропромислових комплексів, які здійснюють повний закритий цикл виробництва. Однією з особливостей агрокомплексов є те, вони здійснюють комплексну сільськогосподарську діяльність.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта ставить ТОВ «ЕМЗ-МОНТАЖ» в розряд кращих компаній, що пропонують послуги зі зведення промислових будівель і будівництва агрокомплексов. Реалізація ангарних об'єктів здійснюється компанією ТОВ «ЕМЗ-МОНТАЖ» за допомогою універсальних конструктивних схем і широкого спектру типорозмірів, завдяки яким промислові приміщення агрокомплексов можуть задовольнити різні потреби сільського господарства. Так само, компанія проводить будівництво агрокомплексов за індивідуальними проектами, в залежності від бажання і потреб замовника.

Сільське господарство має багатогранне, тому потреба в будівлях агрокомплексу, дуже велика. ТОВ «ЕМЗ-МОНТАЖ» здійснить будівництво елеваторів, сховищ різного типу, наприклад, кормохраніліща, зерносховища, холодильні склади. Одним з напрямків діяльності ТОВ «ЕМЗ-МОНТАЖ» є будівництво зерносховищ, овочесховищ, холодильних складів і інших приміщень агрокомплексу. До складу агрокомплексов можуть входити також приміщення невиробничого характеру - адміністративні будівлі, підсобні приміщення.

Завдяки сучасним технологіям, будівництво агрокомплексов здійснюється за допомогою швидкомонтованих модульних конструкцій - які є ефективною альтернативою капітальних будівель. Залежно від призначення промислових будівель агрокомплексу, при будівництві виробничих приміщень враховуються конструктивні особливості побудови, залежні від розташування технологічного обладнання, умов навколишнього середовища, але в основному, від мети використання промислових будівель

Перелік найбільш значущих реалізованих проектів

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ЕМЗ-МОНТАЖ»

Всі види будівельних та монтажних робіт для агросектору. Монтаж і налагодження обладнання, виробничих ліній.

Наша адреса та контакти:

 Полтава, 36014,
пл. Павленківська 26
 тел.: +38(0532)61-11-31
факс: +38(0532)61-11-31